У четвер, 14 грудня, ТОВ «Баловнянська виробнича база», яка входить в групу компаній «ПАЕК», генеральним директором якої є Володимир Луста, визнали переможцем у номінації «Лідер з використання сучасних виробничих технологій» серед роботодавців Миколаївської області під час обласного Форуму роботодавців «Грані співпраці в контексті новітніх змін» ініційованого Миколаївською обласною службою зайнятості.

Цікаво, що впродовж 2017 року терміналом в центр зайнятості було заявлено 39 вакансій, які на сьогоднішній день стовідсотково укомплектовані. Для цього підприємством були організовані і проведені масові заходи тематичного спрямування з метою пришвидшення укомплектування кадрами.

Разом з цим, також були нагороджені представники найбільш крупних підприємств Миколаївської області: ТОВ СП «Нібулон», ФГ «Органік Сістемс», ФГ «Владам», ТОВ «Морський спеціалізований порт «Ніка Тера», ТОВ «Агрофірма «Лиманський», ПАТ «Первомайський молочноконсервний завод», а також підприємства малого і середнього бізнесу.

Нагадаємо, що власниками групи компаній «ПАЕК» є Юрій Кормишкін та Ростислав Данільченко