Про нас

ТОВ «СП «Південна аграрно-експортна компанія» – це провідна аграрна компанія південного регіону України. Ми ведемо свою діяльність з 2012 року, з кожним роком збільшуючи власні потужності. Основний вид діяльності – вирощування і реалізація зернових, бобових і олійних культур.

Юрій КОРМИШКІН

Засновник, голова Наглядової ради групи компаній «ПАЕК»

«Робота групи компаній «ПАЕК» побудована на принципах високої якості, відкритості, чесності та любові до рідної землі»

Валентин ШАПОВАЛОВ

Директор групи компаній «ПАЕК»

Раїса Іванова

головний бухгалтер

Ірина Волошина

директор ТОВ “ПАЕК-ТРЕЙД”

Ольга Балабан

директор ТОВ “ПАЕК-ЛОГІСТИК”

Інна Бойко

заступник директора з питань комунікацій та співробітництва

Анна Котляр

заступник директора з комерційних питань

Олег Сивак

головний агроном

Ярослав Огієвич

головний інженер

Наші
Цінності

01

Технологічність

Ми завжди прагнемо бути на крок попереду. Саме тому в роботі наших господарств використовується надійне обладнання і сучасна техніка, завдяки яким ми досягаємо високих результатів і постійно удосконалюємось.

02

Відкритість та стабільність

Вже довгий час ми працюємо з багатьма компаніями, перед якими завжди виконуємо свої зобов’язання. Тим самим здобувши репутацію чесного та порядного партнера.

03

Любов до рідної землі

Ми любимо рідну землю і працюємо на ній. Наша діяльність безпосередньо пов’язана з процвітанням та розбудовою свого регіону, а також з покращенням рівня життя місцевого населення.

04

Молоде покоління

Ми віримо у молоде покоління, а тому докладаємо максимум зусиль для реалізації його професійного та творчого потенціалів. Ми залюбки приймаємо до лав компанії молодих спеціалістів та підтримуємо спортивну і талановиту молодь.