Студенти «аграрки» ознайомились із роботою комплексу БВБ

Студенти третього курсу обліково-фінансового факультету Миколаївського національного аграрного університету напередодні проходження виробничої практики відвідали екскурсію комплексом «Баловнянська виробнича база».

У рамках ознайомчого візиту студентам розповіли та показали усі технологічні процеси роботи елеватора: починаючи від аналізу зерна в лабораторії до технології його розвантаження та зберігання.

Група компаній «ПАЕК» приймає до своїх господарств на виробничу практику десятки студентів.

«В нашій компанії розуміють, як на сьогоднішній день важко багатьом студентам знайти роботу без досвіду одразу після випуску, тому ми завжди відкриті до взаємодії з вузами і з радістю приймаємо студентів на практику. В наших лавах є безліч співробітників, які залишились працювати з нами після її проходження, показавши себе надійними та професійними кадрами!» – підкреслюють в «ПАЕК».

Варто зазначити, що власник ГК «ПАЕК», депутат Миколаївської облради Юрій Кормишкін особливо вболіває за навчання молодих спеціалістів аграрного напрямку в області. Третій рік поспіль в Миколаївському національному аграрному університеті діє програма Регіонального замовлення за його кураторством. Кожен навчальний рік з обласного бюджету виділяються кошти на безкоштовне навчання студентів аграрного напрямку, аби в майбутньому забезпечити студентів працевлаштуванням, а підприємства – висококваліфікованими кадрами.

«За цією молоддю – наше майбутнє! Радий, що студентів зацікавило наше підприємство «Баловнянська виробнича база» – один із найпотужніших елеваторних комплексів на півдні України. Також вірю, що серед них є надійні та перспективні кадри для аграрної галуззі в майбутньому, зокрема для Миколаївщини!» – зауважив Юрій Кормишкін.

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Читайте також