«Примножуємо наші результати»: ТОВ «Баловнянська виробнича база» відзначає чотириріччя

Чотири роки тому, 22 червня 2017 року, в Миколаївській області урочисто відкрили ТОВ «Баловнянська виробнича база» – великий інвестиційний проект ТОВ СП «ПАЕК.

Це підприємство стало одним з найбільших елеваторних комплексів на півдні України. Про це написав на своїй сторінці в Facebook власник групи компаній «ПАЕК» Юрій Кормишкін.

«Я сьогодні можу впевнено заявити, що це підприємство – не тільки моя гордість, а й всієї Миколаївщини. Люди, які в’їжджають в Миколаїв, бачать потужне і красиве промислове підприємство: гігантські силоси, які дозволяють прибрати вантажопотік з Миколаєва, не дозволяючи руйнувати дороги нашого міста», – зазначив він.

ТОВ «БВБ» протягом цього часу співпрацює з рядом зарубіжних партнерів, а також є одним з бюджетоутворюючих підприємств Миколаївського регіону.

«Незалежно від того, яка б ситуація в країні та області не була, за час роботи елеватора ми зарекомендували себе як надійний партнер, сумлінний роботодавець і платник податків! Костянтинівський елеватор – це робочі місця, це бюджетоутворююче підприємство регіону. На жаль, в сучасних умовах їх не так багато, і я радий, що сьогодні ми разом з моєю командою не тільки показуємо високий рівень роботи і професіоналізму, а й примножуємо наші результати!

Першим керівником підприємства була шанована мною людина Луста Володимир Вікторович, який трагічно пішов з життя. Сьогодні ТОВ «БВБ» очолює Євген Литвинюк, талановитий і професійний керівник, і я радий, що він продовжує закладений курс і дотримується тих же принципів, що і перший директор Костянтинівського елеватора.

Хочу окремо привітати колектив, який щодня докладає свої зусилля, щоб елеваторний комплекс БВБ працював і процвітав! Сил нам і завзятості – разом ми досягнемо більшого!» – привітав Юрій Анатолійович Кормишкін.

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Читайте також