Завдяки роботі БВБ у місті розвантажуються дороги від великогабаритного транспорту

Елеваторний комплекс ТОВ «Баловнянська виробнича база» розташований в селі Констянтинівка, за 10 км від в’їзду до Миколаєва. Загальна місткість силосів складає 100 тисяч тонн одночасного зберігання зернових та олійних культур: пшениці, ячменю, ріпаку.

Щоденно з першого дня збору зернових культур на елеваторний комплекс заїжджає близько 200 вантажівок, з яких в добу на зберігання приймається до 5 тисяч тисяч тонн врожаю.

Паралельно з цим проводяться роботи із відвантаження сільгоспкультур залізничним транспортом: за добу зерновозами виходить відвантажити до 2 тися тонн врожаю.

Загалом, від початку жнив за допомогою залізничної гілки з елеватору вдалось транспортувати понад 20 тисяч тонн зернових.

«Завдяки роботі БВБ у місті розвантажуються дороги від великогабаритного транспорту. Вважаємо, що в такий напружений час для миколаївського суспільства у зв’язку із заторами на дорогах, ми маємо зі свого боку докласти максимум зусиль для зниження трафіку», – підкреслюють на Баловнянській виробничій базі.

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Читайте також