У Калинівці освятили Храм Успіння Пресвятої Богородиці, побудований Юрієм Кормишкіним

Три роки тому на землях села Калинівка, що на Миколаївщині, розпочалось будівництво Храму Успіння Пресвятої Богородиці. Рішення про зведення церкви тоді прийняв власник групи ПАЕК Юрій Кормишкін у вдячність цій землі за те, що у 2005 році в селі Калинівка він розпочав свою трудову діяльність.

За цей час багато чого було зроблено: закладено перший камінь, зведено стіни, освячені та встановлені хрести, закладено капсулу на заснування храму. В останній рік відбувались роботи із внутрішнього оздоблення: встановлення іконостасу, розпис стін та стелі.

І ось нарешті – всі роботи завершені. У неділю, 17 жовтня 2021 року, відбулась довгоочікувана визначна подія – освячення Храму!

«Сьогодні вперше пролунали дзвони уже освяченого Храму Успіння Пресвятої Богородиці у Калинівці! Вітаю всіх нас, православних, із цим днем! Дякую Богу, що дав сили і віри здійснити мою мрію та бажання вірян мати на своїй землі храм! Бо кожна людина, то душа, за кожну душу треба боротися. З 2005 року я працюю на Калинівській землі і це моя подяка людям і цьому краю, що вони мене прийняли. Навесні 2018 року в селі Калинівка було закладено перший камінь будівництва Храму Успіння Пресвятої Богородиці і от сьогодні відбулася освята! Для мене це справа честі! Адже колись не стане нас, зміняться покоління, але віра у Бога завжди йтиме через людські душі та серця. Віра у Бога є вічною, із нею легше йти по життю, вона дає сили переживати щастя й скрутну годину! Тож приходьте у храми, моліться, не відвертайтесь від віри та Бога, дбайте не тільки про своє тіло, а й душу! Дякую Богу, дякую людям, дякую тобі, рідна земля! Миру всім!» – привітав Юрій Кормишкін.

Храм освятив та очолив святкове богослужіння архієпископ Вознесенський та Первомайський Високопреосвященнійший Олексій. Разом із ним серед духовенства були присутні Протоієрей Михайло Кірьяк, секретар Вознесенської Єпархії, Благочинний Єланецького Благочинного округу протоієрей Миколай Фатич, протоієрей Василь Головчак, ієрей Георгій. Також радість відкриття Храму розділив директор Паломницького центру Української православної церкви Володимир Теліженко.

Колектив компанії ПАЕК сподівається і вірить, що новозбудований Храм стане важливим духовним місцем для усієї громади!

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Читайте також