Футбольний Кубок пам’яті Володимира Лусти…

Шість молодих футбольних команд зустрілись 20 жовтня на Снігурівському стадіоні на турнірі серед юнаків та дівчат 2008-2009 р.н. на честь пам’яті Володимира Вікторовича Лусти!

Його особистість для компанії ПАЕК була однією з ключових на певному етапі її розвитку. Під його головуванням відбувалось будівництво ТОВ «Баловнянська база», в свій час він обіймав посаду директора елеватора, а з 2017 року був генеральним директором компанії ПАЕК. Пішов з життя 6 лютого 2018 року.

Під час церемонії відкриття Кубку Ірина Луста, дружина Володимира Вікторовича, побажала спортсменам у житті завжди йти до перемоги і не зупинятись перед труднощами.

«Я хочу вам побажати, щоб сьогодні у вас перемогла дружба. Звісно, хтось сьогодні буде сильніше і переможе. А в житті я вам бажаю, щоб у вас був присутній здоровий дух суперництва і дух йти до перемоги. І ніколи не зупиняйтеся ні перед якими труднощами. Нехай вони для вас будуть як виклик, як це було для Володимира Вікторовича. Він ніколи ні перед чим не зупинявся. Обирайте в житті найважчий шлях – там немає суперників. Удачі вам, здоров’я і перемог: перемог в спорті і перемог в житті. Я безмежно вдячна тим, хто пам’ятає про Володимира Вікторовича!» – висловила вона привітання і слова подяки.

Також до слів привітання приєднались представники компанії ПАЕК та Снігурівської міської ради.

За результатами ігор було відзначено переможців у декількох номінаціях: «Кращий гравець», «Кращий воротар», «Кращий захисник», «Кращий півзахисник» «Кращий нападник», а також була висловлена подяка тренерам усіх команд за вклад у розвиток футболу. І, насамперед, визначились переможці Кубку: третє місце зайняв ФК «Агролідер», друге – ФК «Промінь», а перше місце посів ФК «Снігурівка ДЮСШ». Всі призери отримали у нагороду призові кубок, медалі та м’ячі, а чемпіонам турніру додатково була подарована футбольна форма!

Компанія ПАЕК вітає всі шість команд-учасниць турніру та надалі продовжить підтримувати та заохочувати розвиток футболу серед дітей та дорослих!

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Читайте також