За підтримки ПАЕК для мешканців Таборівки провели безкоштовний медогляд

У середу, 27 жовтня, було організовано черговий виїзд представників Університетської клініки Чорноморського національного університету імені Петра Могили в рамках спільного проекту медичної діагностики та лікування сільського населення області з компанією ПАЕК.

Цього разу можливість отримати консультацію у лікарів мали пайовики ТОВ «СГВП «Вознесенське» та інші мешканці села Таборівка. Люди змогли зробити кардіограму, виміряти тиск та сатурацію, а також поспілкуватись і отримати рекомендації від кардіолога, невропатолога, терапевта, педіатра. За день консультацію лікарів отримало близько 30 осіб.

Поштовхом для реалізації проекту стало придбання компанією ПАЕК мобільного електрокардіографа в Університетську клініку. Це значно покращило якісь послуг, які надаються у клініці і дало можливість організовувати медогляди у різних куточках Миколаївської області.

Наша компанія є соціально-орієнтованою і ми прагнемо, щоб у майбутньому можливість отримати консультацію у вузьких спеціалістів з’явилась у якомога більше населених пунктів Миколаївщини. Для нас важливо, щоб села розвивались, люди працювали і мали доступ до безкоштовної медицини!

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Читайте також