Завод ТОВ «Екотранс» не порушує екологічне законодавство України – офіційний висновок Держекоінспекції

Згідно з офіційною заявою Державної екологічної інспекції, ТОВ «Екотранс» не є порушником екологічного законодавства України. Відповідний документ опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі голова наглядової ради ТОВ «СП «ПАЕК» Юрій Кормишкін.

«Протягом року з подачі деяких людей здійснювалася інформаційна атака та цькування заводу ТОВ «Екотранс». Три дні тому знову відбулася акція проти роботи підприємства. Я мовчав, чекаючи офіційного акту від Державної екологічної інспекції України, а тепер хочу повідомити усім і зіпсувати настрій заробітчанам на дешевому хайпі та поширенні наклепу та брехні.

Публікую офіційний висновок Державної екологічної інспекції України – завод ТОВ «Екотранс» не порушує екологічне законодавство України!

Керівництвом підприємства та власниками було проведено безліч зустрічей із представниками влади та громадськості. Спільно з Обласною державною адміністрацією, мером, депутатами обласної та міської рад, міською владою було розроблено план з усунення проблеми. Ми його виконали з першого до останнього пункту», – повідомляє власник заводу.

Юрій Кормишкін подякував керівництву Миколаївської області за професіоналізм у спільному вирішенні цього питання, мешканців мікрорайону Намив, але дав негативну оцінку тим депутатам міської ради, хто регулярно знімав питання щодо заводу ТОВ «Екотранс» з порядку денного.

«Я вдячний керівництву області, що вони професійно підійшли до вирішення питання. Що, не нагнітаючи ситуацію, вони підтримали завод і населення та разом із нашою компанією та людьми, які не байдужі до екологічної ситуації в районі, пройшли цей шлях.

Я вдячний мешканцям мікрорайону Намив за те, що вони звернули увагу на проблему та допомогли її вирішити.

«Дякую» тим депутатам міськради, які робили все можливе, щоб питання щодо заводу ТОВ «Екотранс» знімалися з порядку денного та не проходили комісії. Ми всі бачили, знаємо і ніколи цього не забудемо. Тепер ми зрозуміли, хто справді хоче розвивати наше місто, а хто заробляє політичні бали чи якісь інші блага, не затверджуючи законних рішень на сесіях міськради. Але й це нам не завадило зробити повітря чистішим, повністю дотримуючись закону та всіх зобов’язань перед громадою. У тому числі й відрахування до бюджету. Просто назву дві цифри: за 2020 рік ТОВ «Екотранс» перерахував до бюджету 33 879 200 гривень. За 9 місяців 2021 року – 18 196 200 гривень. Це зарплати бюджетників, це соціальні виплати, це благоустрій та розвиток міста та багато іншого. Чи багато хто сьогодні сумлінно платить податки? Кожен відповість на це запитання сам», – навів цифри Кормишкін.

За його словами, за час модернізації заводу було вкладено десятки мільйонів гривень інвестицій, щоби покращити стан очисних систем. Зробити все, щоб робота підприємства була максимально нешкідливою для довкілля.

 Серед виконаних робіт з модернізації заводу ТОВ «Екотранс» було виконано такі: замінено два сучасні рукавні фільтри, конденстовідвідники на жаровнях, шнекові набори для пресів, переобладнано топку на двох котлах, зроблено шумоізоляцію трьох вентиляторів циклонів.

«Ми – соціально відповідальний бізнес, який чесно працює у законодавчому полі. І на ті самотні спроби зіпсувати нашу репутацію ми дивимося поблажливо. Ми й надалі розвиватимемо наше місто, створюватимемо робочі місця, поповнюватимемо казну податками та інвестуватимемо в нашу рідну землю – Миколаїв та Миколаївську область! Усім добра та здоров’я!» – резюмував Юрій Кормишкін.

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Читайте також