Кормишкін привітав співробітників ТОВ «Золотий колос» із Днем працівників сільського господарства

Напередодні Дня працівників сільського господарства, 18 листопада, голова наглядової ради ТОВ «СП «ПАЕК» Юрій Кормишкін завітав на святкування ТОВ «Золотий колос». Він привітав робітників підприємства і подякував за їх щоденний внесок у розвиток держави.

«День працівників сільського господарства – це свято кожного, хто живе в Україні. Ми кожен день їмо хліб, продукти харчування і користуємось усім, що виробляється руками людей, які присутні тут і кожен день працюють. В нашій країні кожен третій долар – аграрний, тільки завдяки вашій праці.

Дуже приємно, що в сьогоднішніх реаліях з пандемією, директор підприємства «Золотий колос» Надія Валеріївна змогла організувати свято для своїх працівників, запросити друзів, представників інших професій, нашу місцеву і обласну владу, щоб не забувати про аграріїв.

Не просто так сталось, що Надія Валеріївна стала депутатом обласної ради. І так як вона все своє життя працює на аграрному поприщі, через це депутати обласної ради довірили честь бути головою комісії АПК і розвитку села. У нас всі депутати гідні, але обрали її на голову цієї комісії. Я хочу подякувати вам, і те, що ви робите на своїй комісії, в роботі – це дуже важливо, що розвиваєте нашу громаду.

Шановний колектив підприємства «Золотий колос», наскільки я знаю, в цьому році показники врожайності цього підприємства найкращий за останні десятиріччя. Вашими руками минулого року було посіяно сільгоспкультури. І в цьому році земля вам віддячила.

Я хочу привітати з наступаючим святом, побажати всім міцного здоров’я, благополуччя, і фінансової стабільності в сім’ях. І керівництву, дай Бог, щоб на 100-річчя підприємства «Золотий колос» ми на міжнародній фондовій біржі купляли ваші акції!» – привітав Юрій Кормишкін.

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Читайте також