ПАЕК збільшує площі під зрошенням!

Перші кроки для розвитку власної системи зрошення в компанії ПАЕК були зроблені у 2019 році. Вважаємо, що у зоні ризикованого землеробства – це велика перспектива та гарантія врожайності у майбутньому. За час використання дощувальних машин на наших полях ми побачили в цьому високу ефективність для господарства. Саме тому наша компанія готова розвивати та інвестувати в цей напрямок і в подальшому!

У 2021 році розпочались активні роботи із збільшення площ під зрошенням на 500 га. Наразі вже завершено підготовчі роботи: була зроблена заливка фундаменту і поставлено матеріали безпосередньо на місце встановлення зрошувальних систем на полях господарства ДП «Південне». Спеціалісти проводять роботи із зварювання труб. Надалі планується копання траншей та укладання труб.

Вважаємо, що програма часткової компенсації вартості – це гарний стимул для українських господарств купувати більше вітчизняної техніки. Тому і самі вирішили взяти участь у програмі та зупинились на дощувальних машинах вітчизняного виробника – заводу «Фрегат».

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Читайте також