Компанія ПАЕК провела робочу нараду напередодні старту активного сезону сільськогосподарських робіт

Перед стартом проведення активних сільськогосподарських робіт на полях господарств, що входять до складу компанії ТОВ «СП «Південна аграрно-експортна компанія», відбулася робоча нарада, під час якої обговорили поточні проблеми, знайшли шляхи їх вирішення, а також поставили собі завдання на майбутній сезон-2022.

Продуктивність роботи у ключові сезони для компанії залежить від підготовки кожного з господарств та елеваторів до того чи іншого етапу роботи. Кожна ланка в єдиному ланцюжку механізму ПАЕК має працювати згуртовано та без збоїв, щоб забезпечити високі показники та результати для компанії!

Керівництво компанії в особі бенефіціарного власника Юрія Кормишкіна, директора Валентина Шаповалова, а також головного агронома Олега Сивака та головного інженера Ярослава Огієвича разом з агрономами, директорами господарств та елеваторів обговорили підготовку до майбутніх робіт і окреслили низку заходів, спрямованих на їх оптимізацію.

— Ми закінчили 2021 рік непогано, дай Боже, щоб 2022 рік був не гіршим. Ми намагаємося виконувати взяті на себе зобов’язання. Компанія зобов’язується своєчасно сплачувати заробітну плату своїм працівникам. Ми виплачуємо премії, купуємо нову техніку, модернізуючи транспортний парк, аби механізаторам та керівникам підрозділів було комфортно працювати і своєчасно виконувати ті завдання, які стоять перед ними. Компанія оновлює автопарк для наших основних керівників. А також намагаємось йти назустріч та допомагати з житловими умовами нашим працівникам, – зазначив Валентин Шаповалов.

Юрій Кормишкін, в свою чергу, окреслив важливі питання, які потребують вирішення в найближчі терміни, зокрема, впровадження в господарствах компанії страхування співробітників – надання «соціального пакету».

Кожного працівника нашої компанії ми страхуватимемо. Це буде «соціальний пакет» за рахунок господарства у разі нещасних випадків. Бувають різні інціденти, це життя, тому ми піклуємось про наших працівників і надаватимемо для них можливість страхування, – підкреслив він.

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Читайте також