ПАЕК допоміг Свято-Георгіївській церкві у місті Нова Одеса

З початку війни компанія ТОВ «СП «Південна аграрно-експортна компанія» допомагає людям і не стоїть осторонь від проблем, з якими стикаються люди. Зараз усі проблеми – спільні. Тому весь колектив ПАЕК сьогодні — це велика команда!

За цей час ми налагодили поставки гуманітарної допомоги із Західної України, а також власними силами закуповуємо продукти першої необхідності.

Вчора наша команда привезла допомогу до Свято-Георгіївської церкви у місті Нова Одеса. Власник групи компаній ПАЕК Юрій Кормишкін разом із представником компанії у місті Сергієм Торопенко привезли до храму гуманітарну допомогу – у першу чергу, продукти харчування.

Зі Свято-Георгіївською церквою ПАЕК співпрацює вже багато років. У складний час компанія відгукнулась та надала допомогу для місцевої парафії.

«Сьогодні важливо бути одним цілим, підтримувати тих, хто в цьому має потребу. А ще зберігати віру у Бога, у те, що Він якнайшвидше подарує Україні мир. Сьогодні церква – це прихисток для багатьох людей, як духовно, так і фізично. Тому наші зусилля ми спрямували саме сюди – а священники передадуть продукти нужденним», – розповів Юрій Кормишкін.

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Читайте також