Компанія ПАЕК спрямувала допомогу мешканцям села Калинівка

Група компаній ПАЕК від початку війни першочергово допомагає соціально незахищеним верствам населення. Ми передаємо гуманітарну допомогу тимчасово переміщеним особам, малозабезпеченим та багатодітним родинам, пенсіонерам тощо.

На цей раз партію гуманітарки доставили у село Калинівка Єланецького району. Продукти харчування, засоби гігієни, одяг, дитячі підгузки та інше передали у Храм Успіння Пресвятої Богородиці, де все це вже почали роздавати нужденним.

«Війна особливо боляче б’є по селам, які стають відрізаними від постійних доставок товарів першої необхідності. В Калинівці ми будували цей храм, щоб мешканці мали місце, де завжди можна знайти віру та надію на краще майбутнє. Тепер церква стала прихистком не тільки духовним, бо тут можна буде отримати гуманітарну допомогу», – зауважив бенефіціарний власник ТОВ «СП «Південна аграрно-експортна компанія» Юрій Кормишкін.

В ТОВ СП «ПАЕК» зазначили, що поки в компанії є можливість допомагати нужденним у цей непростий для України час, ніхто не залишиться сам на сам зі своїми проблемами.

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Читайте також