ТОВ «СП «Південна аграрно-експортна компанія» увійшла у весняну посівну

У неділю, 10 квітня, техніка господарств компанії ПАЕК вийшла на поля для посіву сільгоспкультур на підконтрольних Україні територіях.

У цей нелегкий для всіх нас час, компанія ПАЕК розуміє важливість забезпечення економічної та продовольчої безпеки нашої держави! Тому ми сіємо, аби в майбутньому отримати гарний врожай і забезпечити вчасні виплати пайщикам, які надають власні земельні ділянки в оренду!

Не дивлячись на нестачу палива, неможливість стовідсоткового забезпечення запчастинами і сільгосптехнікою, наші господарства виходять у поля для проведення комплексу весняно-польових робіт.

Окрему вдячність ми висловлюємо тим працівникам, які у такий важкий час зберігають спокій, ризикують і долучаються до роботи у посівній!

«Нашим господарствам вдалось розпочати посівну кампанію на тих територіях, де є можливість безпечно виходити сільськогосподарською технікою в поля. Хоча і відчуваємо нестачу вкрай важливих ресурсів, таких як паливо, ми з нашого боку робимо все можливе, щоб забезпечувати ним наші підрозділи! Працюємо з вірою, що все буде добре!» – зауважив бенефіціарний власник ТОВ «СП «ПАЕК» Юрій Кормишкін.

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Читайте також