В компанії ПАЕК стартував зрошувальний сезон

Роль аграрного сектору у соціально-економічному розвитку країни важко переоцінити у мирний час. Тим паче, збереження і продовження функціонування сільськогосподарських підприємств під час війни – це важливе стратегічне завдання для держави і бізнесу.

У ТОВ «СП «Південна аграрно-експортна компанія» продовжується активна робота у полях, щоб у майбутньому забезпечувати наше населення продуктами харчування. На сьогодні, окрім напруженої ситуації на полях через війну, південь України все ще залишається зоною ризикованого землеробства.

Починаючи з 2017 року в ПАЕК було покладено початок розвитку зрошення, щороку збільшуючи потужності у цьому напрямку. У 2022 році завдяки підтримці і співпраці з місцевою владою на Миколаївщині, в компанії ПАЕК вийшло запустити зрошувальний сезон, не дивлячись на складнощі!

Ми розпочали свій зрошувальний сезон з посіву овочевих культур на площі 50 га. Вже було висіяно цибулю та посаджено картоплю і помідори. Попереду також планується посів буряка, капусти, а також кавунів!

Працюємо, щоб українські родини у скрутні часи мали необхідні продукти харчування! Маємо надію на якнайшвидший мир! Віримо у перемогу!

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Читайте також