Компанія ПАЕК приступила до збору врожаю овочей борщового набору під зрошенням

Проект зрошення для ТОВ «СП «Південна аграрно-експортна компанія» – це дітище, в яке за весь час його існування компанією вкладалось багато ресурсів для розвитку і збільшення цих потужностей. Керівництво ПАЕК ще від початку реалізації і впровадження зрошення вбачало в цьому велику перспективу в майбутньому. У компанії були великі плани щодо суттєвого кількісного збільшення зрошувальних систем в теперішньому та майбутніх роках.

На жаль, через війну компанії довелось відкласти ці плани. Натомість ми переорієнтувались на вирощування продукції, яка завжди буде актуальна для українського населення, особливо у військовий час – у першу чергу, це овочі борщового набору. На площі 50 га було висіяно картоплю, столовий і червоний буряк, капусту, цибулю, перець, баклажан, а також огірки і кавуни.

Наразі вже були розпочаті роботи зі збирання врожаю молодої картоплі, перцю, баклажану та огірків. Цибуля, буряк і капуста знаходяться ще у стадії розвитку. Дозрівання кавунів також очікується в найближчий час. Завдяки зрошенню наші спеціалісти вбачають гарний і гідний результат у врожайності серед цих культур.

Цей рік вважаємо експериментальним, але навіть не дивлячись на це, вдалим! Плануємо забезпечити цим обсягом наших працівників і частково запустити в реалізацію. І надалі працюємо на результат, аби пришвидшити нашу перемогу і розвиток всієї України!

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Читайте також