«Кожна копійка для нас далась тяжкою працею», – група компаній ПАЕК за 2022 рік перерахувала до бюджетів більше 113 млн. грн.

Групою компаній «ПАЕК» за підсумком 2022 року до державного та бюджетів всіх рівнів перераховано близько 113 млн. грн. До державного бюджету перераховано більше 92,2 млн. грн, бюджети громад були наповнені на 21,0 млн грн.

Як зазначає власник ТОВ «СП «ПАЕК» Юрій Кормишкін, дані показники вдвічі менші запланованих, але надзвичайно високі, враховуючи умови, у яких компанії довелось працювати у 2022 році.

«Ми дуже намагалися, щоб показники по сплаті податків були ще вищими, так як розуміємо, наскільки сьогодні важливо підтримувати економіку держави та бюджети наших громад. Рік був надважким. Працювати в умовах воєнних дій, постійних обстрілів та окупації практично 50% земельного банку компанії було ризиковано і дуже складно. Кожна копійка цих податків далась тяжкою працею. Сподіваюсь, що наш вклад в економіку держави та громад допоможе в забезпеченні соціальної справедливості, продовольчої безпеки та підсиленню обороноздатності країни», – наголосив Юрій Кормишкін.

Слід зазначити, що у 2021 році групою компаній «ПАЕК» до бюджетів усіх рівнів було перераховано близько 210 млн. грн. За словами Юрія Кормишкіна, у сьогоднішніх реаліях бізнес повинен виконати план «максимум» щодо сплати податків та підтримати країну.

«У кожного свій фронт. Наша битва – на полі за врожай, за хліб, за стабілізацію економіки. Мені прикро від новин про скрутні справи колег-аграріїв. Повсюди є випадки збитковості та банкрутства, багато підприємств знаходяться в окупації або зовсім знищені. Але не можна здаватись. Потрібно боротись за нашу справу, за наш надважливий сектор економіки – АПК. Ми, бійці, яких не видно, але чиє плече підтримки сьогодні вкрай необхідне економіці країни та нашим громадам», – говорить власник ТОВ «СП «ПАЕК».

Юрій Кормишкін зазначив, що цьогоріч компанія перепрофілювала багато напрямів у своїй роботі для стабілізації власної діяльності та досягнення максимальної результативності, починаючи з вибору культур для посіву, закінчуючи переоснащенням елеваторної інфраструктури. Але про це згодом.

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також