“Ми зробимо неможливе разом”, – колектив “ПАЕК” вітає Юрія Кормишкіна з Днем народження

Незламний, вірний своїй справі та відданий мрії. Сьогодні свій День народження святкує той, хто ніколи не здається, хто тримає слово та не боїться ризикнути заради вищої мети.

Колектив ТОВ «СП «ПАЕК» вітає засновника та власника компанії Кормишкіна Юрія Анатолійовича з Днем народження.

Більше десяти років тому Юрій Анатолійович створив нас, дружню сім’ю компанії «ПАЕК». І, як за ці роки часами не було б важко, завдяки його розуму, мудрості та силі ми ростемо, стаємо сильнішими та амбітнішими у своїх планах. Він навчив нас бути єдиним цілим, підтримувати один одного та завжди працювати на результат. І, якщо раніше для нас було щось неможливе, то попрацювавши з Юрієм Анатолійовичем, розумієш, що все неможливе – можливо, головне – не здаватись і крок за кроком іти до мети.

Шановний Юрію Анатолійовичу, ми дякуємо Вам за те, що Ви створили нашу компанію, за те, що Вам не забракло сміливості підняти високо планку, завдяки цьому ростемо і ми. Дякуємо, що в цей останній надважкий рік залишились поруч, підтримували та допомагали. Ви не зупинились, не розпустили колектив і не заморозили роботу, виплачували зарплатню та підтримували наші сім’ї. Так, за цей рік ми усі перепрофілювались, займались усім чим потрібно для забезпечення життєдіяльності в місті та районах: розвозили воду, гуманітарну допомогу, облаштовували бомбосховища та тримали продовольчу оборону. У нас був і залишається свій фронт, і ми раді, що саме Ви нас ведете вперед.

Радіємо сьогодні разом з Вами кожному засіяному зернятку, першим сходам та каплям дощу, кожному розмінованому клаптику землі та кожному маленькому кроку, який ми робимо разом для зміцнення компанії, стабілізації життя навколо, для відновлення миру та повернення життя у звільнені села.

Молимось за Ваше здоров’я, скорішу Перемогу та чисте і ясне небо над головою.

Бажаємо Вам, шановний Юрій Анатолійович, сили, витримки, віри, успішних контрактів та многая і благая літ.

Ми поруч, ми завжди зробимо неможливе разом!

Із вдячністю за все, Ваш колектив. 

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також