Компанія «ПАЕК» оновила фірмовий спецодяг для своїх працівників

Спеціальний одяг – це не тільки обличчя компанії, але й комфорт та безпека для трактористів, комбайнерів, водіїв, механіків та інших співробітників, так як сама форма пошита таким чином, щоб бути зручною при носінні та догляді.

Щороку навесні компанія «ПАЕК» оновлює фірмовий спецодяг для своїх працівників, які працюють в полі, у ремонтних бригадах, на елеваторних виробництвах. Цього сезону вже було придбано 190 спецнаборів для механізаторів та водіїв, а також замовлено велику партію для комбайнерів та працівників елеваторних виробництв.

«Фірмовий спецодяг – це завжди значна стаття витрат, але для сучасної компанії – необхідність. Ми повинні створювати комфорт для наших співробітників, адже саме вони є нашим обличчям та основою нашого успіху»  – зазначають в «ПАЕК».

Керівництво компанії приділяє значну увагу корпоративній культурі та етиці на підприємстві. Такий підхід зумовлений бажанням зміцнити колектив, дати можливість кожному співробітнику бути дотичним до успіхів компанії та спробувати створити максимально комфортні умови для роботи в агрохолдингу.

«Коли людина задоволена своєю роботою, заробітною платою,  ставленням керівництва та колективу – вона набагато більше може дати підприємству. У нашій компанії працюють кваліфіковані спеціалісти, які своїм розумом та майстерністю щороку примножують наші результати. Ми пишаємося нашими працівниками і надалі будемо створювати гідні умови для їхнього особистісного росту» – зазначають у керівництві компанії.

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також