УКРАЇНА – ВІЛЬНА! МИ – НЕЗЛАМНІ!

Компанія “ПАЕК” – НЕЗЛАМНІ ЛЮДИ

То велика радість та благодать мати можливість обробляти землю, сісти за кермо комбайну і насолоджуватись багатством вродженого врожаю.

Компанія «ПАЕК» уже більше 10 років обробляє українську землю: щедру, родючу, вдячну. Потом та кров’ю останні роки дається хліб український. Ніколи не знаєш чого чекати та з якими викликами долі доведеться стикнутись сьогодні чи завтра. У цьому відео ми хотіли показати серце нашої компанії. Так вона виглядає з неба – велика, могутня, щедра. Ми не є буквами на папірці. Ми є колосом, зрощеним тяжкою працею кожної людини, яка є частинкою нашої великої родини «ПАЕК».

Як говорить власник нашої компанії, аграрій Юрій Кормишкін, найдорожче для нього – засновника ТОВ «СП «ПАЕК», бачити, як створене ним дітище, працює, як кожна людина, мов ті паростки росте, міцніє та дає свої плоди для подальшого розквіту спільної справи.

«Компанія, яку ти створив, знаєш кожну людину, яка в ній працює, бачиш усі процеси, які відбуваються та з легкістю можеш сам виконати цю роботу. Це найкращі моменти, які дарують задоволення від улюбленої справи», – відзначив Юрій Кормишкін.

На сьогоднішній день сім’я компанії «ПАЕК» нараховує більше 1700 співробітників. Кожен з них чи у полі, чи на фронті робить свою справу задля нашої спільної Перемоги, задля нашого спокою та миру.

Ми дякуємо Богу за милість та поміч, дякуємо ЗСУ за можливість зібрати цьогорічний врожай. Дякуємо кожному, хто своєю працею додає нашій країні сили вистояти та перемогти.

Разом до Перемоги!

І буде хліб на столі, і буде благодать в домі, і будуть родини повні, і сміх та радість повернуться на зміну пролитим сльозам.

Україна – вільна! Ми- незламні.

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також