На деокупованих полях вперше за два роки “ПАЕК” збирає врожай гірчиці

Вперше за два роки на деокупованих полях Снігурівщини компанія “ПАЕК” збирає врожай. Наразі з полів прибирають гірчицю. Про це повідомив власник групи компаній “ПАЕК”, аграрій Юрій Кормишкін.

“Вперше за два роки в деокупованій Снігурівці ми почали збирати врожай гірчиці, яку посіяли на початку березня. Дякую усім працівникам, які мужньо проводили розмінування, обробіток землі, засівали поля, а зараз вийшли на збір урожаю!!!”, – зазначив Юрій Кормишкін.

В компанії “ПАЕК” значна частина земельного фонду знаходилась в окупації. Звільнення територій відбулось тільки в листопаді 2022 року. Як зазначив Юрій Кормишкін потягом цього часу жодних робіт на полях не проводилось.

“В нашій компанії землі були окуповані в Снігурівці, ми принципово не збирали врожай 2022, не проводили посівну компанію озимих культур, тому що Снігурівку звільнили наші мужні воїни в листопаді 2022, а зараз багато хто збирає озимий ячмінь та пшеницю, який був засіяний в окупації при «неспівпраці» з окупаційною владою!!! Цікавий факт …” , – прокоментував ситуацію Юрій Кормишкін.

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також