Кавуновий сезон. На Миколаївщині збирають баштанні з урожайністю 70 т/га

Уже четвертий рік поспіль компанія ПАЕК вирощує кавуни у Миколаївській області. Цього року збір урожаю розпочався уже 17 липня, середня врожайність — 60-70 т/га. Про це компанія розповіла у коментарі для AgroPortal.ua

ПАЕК розпочинала перші висадки баштанної культури на Снігурівщині. У зв’язку з окупацією території географія висадки культури змінилася, тому останні два роки — це Вознесенський район.

«Розпочали виборку кавунів на ділянці більш ніж 50 га, на смак виявився дуже смачний, продаж з поля проводимо від 10-12 грн», — написав власник ПАЕК Юрій Кормишкін на своїй сторінці у Facebook.

Серед сортів фаворитами стали ранні гібриди «Бомбейро» та «Міракл», серед більш пізніх — «Атаман» та «Продюсер» торгової марки Hazera. Підбір сортів відбувався таким чином, щоб організувати поступовий збір урожаю. Ранні сорти мають період дозрівання 60-65 днів, більш пізні — 70-75 днів.

«Ранні сорти висаджувались у відкритий ґрунт розсадою під крапельне зрошення. Щодо більш пізніх сортів, то використовували метод прямого посіву під верхнє зрошення (дощувальні машини)», — коментують у пресслужбі. Додають, що пріоритетним для реалізації баштанних залишається внутрішній ринок країни.

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також