Юрій Кормишкін показав деокуповані поля Снігурівщини, на яких знатно вродила кукурудза

Голова Наглядової ради ТОВ СП «ПАЕК» Юрій Кормишкін показав деокуповані поля Снігурівщини, на яких знатно вродила кукурудза. В коментарі до світлин він додав, що, незважаючи на всі труднощі, які довелось пройти компанії, обробляючи ці поля, команді ТОВ СП «ПАЕК» вдалося цьогоріч не тільки засадити, але й зібрати такий довгоочікуваний врожай.

«В листопаді 2022 року була звільнена від ворога моя маленька Батьківщина – Снігурівка!!! З лютого 2023 року було прийнято рішення почати обробляти земельні ділянки та розміновувати, титанічними зусиллями нашої команди більшість полів змогли розмінувати, обробити та на деяких полях навіть поставити зрошення. І сьогодні можна побачити як спрацював симбіоз бізнесу і влади, яка зробила колосальну роботу в поновленні зрошувальної системи!!!», – зазначив Юрій Кормишкін.

Аграрій додав, що жалітись на життя, яке воно важке і як тяжко працюється може тільки «диванний експерт», а усі, хто хочуть жити і працювати в рідній країні, примножувати її дохід, доглядати за землею та піклуватись про продовольчу безпеку, буде дуже важко працювати і мовчки тягнути цю ношу аж до Перемоги.

«Хочу сказати, тільки той «диванний» експерт може говорити, що все погано в нашій країні: війна, погано бізнесу, перевірки, погана влада, немає ціни, так, тяжко, але це наша Україна я її кохаю і пишаюсь, що я Українець!!! Наша Україна – найкраща в світі країна!!!», – з гордістю додав Юрій Кормишкін.

Варто відзначити, що, дійсно, на долю аграріїв усієї країни припали неабиякі виклики. Війна щоденно вносить свої корективи і вирощувати врожай стає все тяжче. Але сміливість та мужність наших людей не просто надихає, а вкотре доводить, що українці – незламний народ!

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також