“ПАЕК” механізує окремі процеси в напрямку овочівництва

ТОВ “СП”ПАЕК” механізує окремі процеси в напрямку овочівництва через значний брак людей. Як повідомив власник компанії, аграрій Юрій Кормишкін, для автоматизованого збору урожаю цибулі довелося використати окрему техніку, так як людей вкрай не вистачає.

“Велика проблема з людьми, багато людей виїхало з країни, чоловіки на фронті захищають нашу Україну, приходиться впроваджувати нові технології, сьогодні запустили комбайн для збирання цибулі, здається получається!”, – прокоментував ситуацію Юрій Кормишкін, демонструючи автоматизований збір врожаю цибулі комбайном.

Комбайн Grimme DL 1500 з перевантажувальним елеватором призначений в першу чергу для копання картоплі, буряка, моркви, а також підбирає та очищає від залишків ґрунту висушену цибулю (або інші овочі) і переносить її на кузов транспортного засобу, що рухається поруч. Підбирач характеризується високим ступенем сепарації ґрунту завдяки великій площі сепарації та додатковим вальцям. Машина демонструє високу ефективність у будь-якій кліматичній зоні та на різних типах ґрунту. Дана модель відрізняється універсальністю та високим ступенем сепарації.

Grimme DL 1500 дозволяє викопувати та очищати коренеплоди, забезпечуючи мінімальні пошкодження та збереження початкових властивостей.Використання даного комбайну дає можливість забезпечити якісний та швидкий збір урожаю, витримати часові рамки та підготувати товар до реалізації.

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також