“Ви – наша надійна опора, адже Ваша підтримка забезпечить нашу спільну Перемогу!”, – Юрія Кормишкіна відзначено подякою ЗСУ

За вагомий особистий внесок, активну громадянську позицію, патріотизм, волонтерську благодійну допомогу Збройним Силам України, плідну співпрацю з Вознесенським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки та з нагоди Дня захисника та захисниць України іменною Подякою відзначено голову Наглядової ради ТОВ «СП «ПАЕК», керівника ФГ «Калинівка -2010» Кормишкіна Юрія Анатолійовича та колектив підприємства.

Як зазначено в подячному листі за підписом ТВО начальника Миколаївського обласного центру комплектування та соціальної підтримки, полковника Віталія Колодкіна, саме сьогодні проявляється єдність усіх громадян України задля спільної Перемоги.  

«Саме сьогодні, як ніколи проявляється єдність, стійкість та щирість Українського народу та кожного громадянина.  Ви – наша надійна опора, адже Ваша підтримка забезпечить нашу спільну Перемогу! Дякуємо за допомогу у справі захисту Української держави. Слава Україні. Слава кожному її Герою!», – йдеться в подячному листі.

Від імені ТОВ «СП «ПАЕК» та усіх підприємств, що входять в групу компаній висловлюємо вкотре щиру подяку нашим захисникам та захисницям за їхню мужність, хоробрі серця та стійкість. Разом здобудемо Перемогу та відвоюємо Мир на нашій землі.

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також