“Ще вчора ми разом працювали в полі, а сьогодні вони мужньо захищають нашу країну на передовій”, – Юрій КОРМИШКІН

Сьогодні про героїв, про тих, хто боронить нашу країну – про наших доблесних захисників. Практично в кожному домі є ті, хто несе службу в Збройних Силах України. З початку повномасштабного вторгнення багато співробітників нашої компанії поповнили лави ЗСУ. Ще вчора ми разом працювали в полі, а сьогодні вони мужньо захищають нашу країну на передовій. Серед них інженери та токарі, водії та механізатори, охоронці та слюсарі.

 Наші герої, такі як Олександр Бузінський, який, незважаючи на складну травму кінцівки, повернувся на фронт, є гордістю нашої компанії. Нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Срібний Хрест» та Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ст. він продовжує боронити соборність нашої країни. «Хто, як не ми», – завжди повторює Олександр. Ніхто не народжений для війни. Ніхто з них не вибирав своє майбутнє зі зброєю в руках. Але кожен сміливо став на захист своєї держави.

З сумом мушу говорити і про втрати. Є серед наших людей і воїни, що загинули та безвісти зниклі. Згадуйте їх у своїх молитвах та думках.

Згадуйте кожного, хто сьогодні мерзне в окопах, хто бореться за одужання в госпіталі, хто чекає повернення додому. Кожного, хто з останніх сил бореться.

І працюйте, робіть усе можливе, щоб підтримати наше військо: донатом, теплим одягом, генератором чи буржуйкою, запчастинами чи добрим словом. Ціна кожної тихої ночі – дуже висока.

В День Збройних Сил України я дякую кожному, хто несе службу. Дякуємо вам за вашу мужність, відданість та героїзм. Наша компанія, яка дуже добре знає ціну українського хліба, як завжди буде усіляко підтримувати вас. Це наша спільна боротьба і ми повинні її завершити з Перемогою.

Юрій КОРИШКІН

Власник ТОВ “СП “ПАЕК”

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також