З НОВИМ РОКОМ!

Нескорені та незламні, вільні, незалежні та безмежно добрі і милосердні. Шановні українці! Група компаній ТОВ “СП “ПАЕК” вітає вас з Новим роком! Ще одним роком несамовитої боротьби за право жити в мирній країні. За право радіти, кохати, працювати та дарувати життя.

Незважаючи на весь тягар воєнного часу, ми разом єдиним фронтом відстоюємо нашу країну, наші міста та села, боремось і поборемо, будуємо та відновлюємо – не здаємось ні на мить. І тієї сили і наснаги нам обов’язково вистачить, щоб здобути перемогу і повернути мир на нашу землю.

Низько кланяємось сьогодні і кожен день нашим доблесним Збройним Силам України, які боронять наш спокій та дають гідну відсіч ворогу. Міцного вам здоров’я, сили та стійкості. Нехай усі святі, яких тільки знає світ, оберігають вас та ваші родини. Бажаємо і прагнемо, щоб кожен, хто терпить невимовно важкі умови полону, повернулися до своїх родин. Молимось, щоб ворожі кулі оминали і пекельні випробування війни закінчились.

Миру усім нам, благополуччя та добробуту кожній українській родині. Цінуйте те щастя, яке у вас є, бережіть добро та радість, яке вривається у ваше життя. Продовжуйте жити та трудитись на благо рідного краю, у підтримку наших воїнів, нашої країни та кожної родини.

Разом до Перемоги!

З Новим роком! Україна – незалежна! Ми – незламні!

З повагою,

Юрій Кормишкін власник ТОВ “СП “ПАЕК”

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також