В “ПАЕК” готують техніку до весняно-польових робіт 2024 р

В компанії ТОВ «СП «ПАЕК» триває активна робота по підготовці спеціалізованої сільськогосподарської техніки до початку весняно-польових робіт 2024 року.

Профільні фахівці компанії здійснюють діагностику комбайнів і іншої техніки для закупівлі запчастин та проведення відповідних профілактичних та відновлювальних робіт.

Наразі, як зазначає головний інженер ТОВ «СП «ПАЕК» Ярослав Огієвич, на технічному огляді більше 600 одиниць сільськогосподарської техніки.

«Сезон 2023 року був складним, техніка працювала як на власних полях компанії, так і здавали в оренду. В зимовий період, як зазвичай, проводимо повну діагностику та технічний огляд для подальшого здійснення ремонтно-відновлювальних та профілактичних заходів. За час існування компанії ми зуміли зібрати власний колектив професійних механіків та автослюсарів, інженерний склад. На базі підприємства у нас працюють власні слюсарні. Роботи проводяться оперативно. Поки справляємось власними силами. Для капітального відновлення залучаємо профільні компанії», – зазначає Ярослав Огієвич.

Нагадаємо, що з початку повномасштабного вторгнення, в результаті воєнних та окупаційних дій було знищено та розграбовано більше 70 одиниць сільськогосподарської техніки компанії. Багато техніки зазнало пошкоджень. Відновити вдалося трохи більше 20 одиниць.

Ярослав Огієвич, головний інженер ТОВ “СП “ПАЕК”

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також