«Теплична база дозволить в повній мірі забезпечити наші підприємства власною розсадою для вирощування овочів», – КОРМИШКІН

В компанії ТОВ «СП «ПАЕК» завершують реалізацію проєкту будівництва тепличного комплексу на базі одного з підприємств в Вознесенському районі Миколаївської області.

Наразі проходить доукомплектування кожної з 10 теплиць спринклерною системою верхнього поливу, освітленням та комплексним опаленням.

Сьогодні, 3 лютого, під час наради керівництва компанії “ПАЕК” з фахівцями, які займаються підготовкою тепличного комплексу до початку повноцінної роботи, було затверджено остаточний план посівів розсади.

Перший посів насіння на розсаду ранньої капусти стартує в третій декаді лютого.

Як зазначив Юрій Кормишкін, власник ТОВ «СП «ПАЕК», незважаючи на усі складнощі, подекуди затримки в поставках та стислих термінах, тепличний комплекс повинен відповідати усім нормам задля забезпечення якісного вирощування розсади.

«Рухаємось до фінішу. В кінці лютого перший посів розсади. Створення такої тепличної бази дозволить в повній мірі забезпечити наші підприємства власною розсадою для вирощування овочів. Адже загальна площа під овочівництво значно збільшилась. У цьому році готуємо до 2000 га землі саме під овочі», – зазначає Юрій Кормишкін.

Директор ТОВ «СП «ПАЕК» Валентин Шаповалов під час наради поставив додаткові завдання для прискорення доукомплектування теплиць та підготовки насіннєвого матеріалу, витратних матеріалів для здійснення посіву розсади ранньої капусти. За його словами, жодних збоїв не повинно бути.

«Усе йде за планом. Наші співробітники професійні та досвідчені. Впевнений, що наша компанія і цьогоріч порадує споживачів якісною овочевою продукцією», – говорить Валентин Шаповалов.

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також