Вітаємо з 8 березня!

8 березня у світі відзначають Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир. Не дарма саме така повна назва Дня, який ми відзначаємо, даруючи нашим жінкам квіти, подарунки та щиро дякуючи їм за їхню працю, здобутки, підтримку, за щиру душу та милосердне серце.

На долю наших українських жінок випали важкі випробування війною. Їхня боротьба за мир – безцінна. Вони воюють на фронті, лікують в госпіталях, навчають наших дітей в підвалах, прикривають собою немовля від ворожих куль, захищаючи дитяче життя. Сьогодні українська жінка копає окопи та збирає дрони, керує комбайном та дбає про урожай, допомагає пораненим та доставляє гуманітарний вантаж для постраждалих від війни.

Жінки підміняють на заводах чоловіків, які пішли воювати, щоб українська промисловість працювала, вони будівельними бригадами відновлюють знищені будинки та інфраструктуру, чекають вдома своїх синів, батьків, чоловіків з фронту, вони моляться за мир і власною кров’ю виборюють Перемогу.

Доньки, матері, дружини, бабусі, подруги, кохані, надійні та вірні посестри, в цей день і кожного дня ми дякуємо вам за те, що ви є, що прикрашаєте цей світ своєю посмішкою, надихаєте своєю силою, даруєте своє милосердя, турботу, любов та підтримку.

Нехай весняне сонце прикрасить ваш день та зігріє теплом, доля принесе довгоочікувані зустрічі, а серце сповниться радістю, щастям та коханням.

Миру, добра та усього самого доброго!

З поваго,

ТОВ «СП «ПАЕК»

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також