Компанія «ПАЕК» взяла участь у «Саміті експортерів» від Forbes Ukraine

Компанія ТОВ«СП «ПАЕК» взяла участь у «Саміті експортерів» від Forbes Ukraine, який проходив 22 березня у місті Києві.

Лідери великого та середнього бізнесу, топові експерти та державні діячі зібрались, щоб обмінятись досвідом та обговорити ключові проблемні питання українського експорту, логістики, відновлення знищеної інфраструктури, розглянути успішні практики розвитку власного бізнесу на зовнішніх ринках та фактори конкурентоспроможності українських підприємств.

Участь в заході взяли директор ТОВ “ПАЕК-ТРЕЙД” Ірина Волошина та начальник торгового відділу ТОВ “ПАЕК-ТРЕЙД” Лариса Дурбало.

Як зазначила директор ТОВ “ПАЕК-ТРЕЙД”, виклики, з якими зіткнулись вітчизняні сільгоспвиробники, постачальники агропродукції потребують прийняття консолідованих рішень задля зміцнення вигідних для України позицій на міжнародних ринках збуту.

«Дуже важливе сьогодні спілкування ключових експортерів та експертів з даного напрямку. Україна зіткнулась з колосально великими викликами: робота портів, блокування кордонів, цінова політика на вартість сільськогосподарської продукції. Український експорт скоротився 2023 року на 18,5% – до 36 млрд. доларів. Це майже удвічі менше, ніж за рік до повномасштабного вторгнення. Це проблемне питання, над яким ми повинні працювати і разом напрацьовувати нові кейси та можливості для компаній, особливо для агровиробників, які сьогодні є локомотивом української економіки», – зазначає Ірина Волошина.

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також