Озимі ріпак та ячмінь у дуже доброму стані, – Юрій КОРМИШКІН

На кінець березня стан озимих знаходиться у дуже доброму стані. Про це повідомив власник компанії ТОВ «СП «ПАЕК»  Юрій Кормишкін. Тепла весняна погода з помірними опадами сприятливо вплинула на відновлення вегетації рослин та стабільний розвиток. Наразі усі сходи рівномірні, мають здорову кореневу систему. У відповідних господарствах продовжується догляд за озимими, внесення добрив, обробіток інсектицидами та фунгіцидами. 

«Можна вже сказати що ріпак перезимував. У лютому внесли більш ніж 300 кілограм азотних добрив, сірки та сульфат амонію, зараз працюємо над внесенням регулятору росту, інсектициду та фунгіциду», – розповідає Юрій Кормишкін.

Що стосується озимого ячменю, то його в господарствах засіяли на полях Баштанського району після проведених заходів по розмінуванню.

«В минулому році деякі поля в Баштанському (Снігурівсьму) районі змогли розмінувати та обробити лише під кінець липня, посіяли озимий ячмінь і на сьогодні маємо гарний розвиток та надію на врожай», – підкреслив власник ТОВ «СП «ПАЕК»

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також