З Днем народження, незламний!

Сьогодні свій День народження святкує засновник та власник компанії ТОВ «СП «ПАЕК» Юрій Кормишкін. Людина, яка власним прикладом показує щодня як потрібно боротись за власну справу, за власну землю.

Третій рік повномасштабної війни. Миколаївську область за цей час покинуло майже 350 підприємств, ще 165 – зупинили свою діяльність або були знищені.

Коли 24 лютого 2022 року, в цей страшний для усіх нас день стало зрозуміло, що усе – ворог на порозі, в країні повномасштабна війна, багато з нас, співробітників, звичайних людей, першим ділом почали телефонувати Юрію Анатолійовичу: «Що будемо робити?», «Як далі?». З першими сигналами тривоги, він сказав: я залишаюся вдома, буду працювати стільки скільки зможу. Кожен в праві вчинити, як вважає за потрібне. Скоро буду на офісі».

З нашого колективу виїхало близько 3% людей, всі інші вийшли на роботу. Багато минуло з того часу. Ми разом пережили тяжке літо 2022, працювали в підвалах або дистанційно в сховищах, бо масовані обстріли були мало не щодня. Ми разом пережили окупацію колишнього Снігурівського району, разом рятували техніку, евакуювали людей. Разом засівали поля та збирали урожай, коли над головою пролітали ракети, а під ногами здетоновували міни. Ми разом проводжали наших на фронт. Разом молимось за наших захисників і всебічно допомагаємо.

В минулому році, коли ми отримали звістку про те, що на полі підірвався трактор, постраждали люди і в тому числі Юрій Анатолійович – страшно було усім. Переживали, що не повернеться до роботи. Але це не про нього.Тривалий час реабілітації – Кормишкін в строю. Коли він повернувся після лікування – одразу поїхав в поле. Воно його живить, лікує, зцілює. Подолавши частково труднощі – ми рушили вперед. Розпочався етап відновлення та глобальних змін.

«Усе буде добре!», – завжди говорить він. І так буде. Обов’язково. Допоки є сили, наснага та віра.

В цей день ми, працівники усіх господарств та підприємств, які входять до складу групи компаній «ПАЕК», вітаємо Кормишкіна Юрія Анатолійовича з Днем народження!Шановний наш!Прийміть в цей день щирі слова привітання та вдячності. Ми бажаємо Вам міцного здоров’я, сили, витримки та енергії, щоб втілити усе заплановане в життя. Нехай Ваше серце буде сповнене щастям та любов’ю, душа – спокоєм та благодаттю, а доля буде прихильною до Вас.Ми пишаємося нашими спільними здобутками, маємо честь працювати під Вашим керівництвом. Багато пройшли, але ще більше попереду. Господнього благословення та захисту!

З Днем народження, незламний!

З повагою,Ваш вірний колектив!

Усе буде добре!

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також