Рання капуста та озима цибуля ТМ “СМАКОТА” першими підуть на реалізацію

Рання капуста та озима цибуля торговельної марки “СМАКОТА” першими будуть запропоновані на вітчизняний ринок для реалізації.

Збір врожаю капусти запланований на середину травня, а цибулі – на початок червня. В компанії ТОВ “СП”ПАЕК” озиму цибулю вирощують вперше. В минулому році було засіяно 50 гектарів. Наразі, згідно оцінки агрономів компанії, цибуля знаходиться у хорошому стані. Також в червні на прилавки потраплять кабачки та цукрова кукурудза.

Що ж стосується томатів, то в цьому році сезон реалізації буде тривалішим аніж в минулому році. Компанією буде запропоновано томати з відкритого ґрунту. Саме зараз на завершальному етапі вирощування розсади, через декілька днів буде здійснена висадка. Сорти підібрані з різними термінами дозрівання. Тож продавати продукцію, вирощену в господарствах компанії ТОВ “СП “ПАЕК”, можна буде увесь сезон.

Окрім того, в тепличному комплексі цьогоріч будуть вирощуватись тепличні томати. Нагадаємо, що уже зараз можна здійснити передзамовлення на плодоовочеву продукцію та баштанні. Телефон: +380730261262

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також