Компанія “ПАЕК” взяла участь в Міжнародній конференції BLACK SEA GRAIN.KYIV

Компанія ТОВ “СП “ПАЕК” взяла участь у 21-й Міжнародній конференції BLACK SEA GRAIN.KYIV, яка відбулась сьогодні, 18 квітня, у місті Києві.

В рамках конференції представники провідної аграрної спільноти обговорили актуальні аспекти розвитку ринку в новому сезоні, ключові виклики та зміни, питання логістики, фінансування та відновлення України і аграрного сектору.

Агрохолдинг Компанії ПАЕК представили: директор ТОВ “ПАЕК-ТРЕЙД” Ірина Волошина, начальник торгового відділу ТОВ “ПАЕК-ТРЕЙД” Лариса Дурбало та фахівець з експортних операцій Іван Калаянов

“Наша компанія, як один із найпотужніших агровиробників півдня, який також займається виробництвом соняшникової олії зацікавлений в спільній роботі усіх учасників ринку для максимально ефективного та конкурентного експорту власної продукції та стабільної роботи в умовах війни на вітчизняному ринку збуту.”, – зазначила Ірина Волошина.

В конференції взяли участь оператори ринку з 14 країн світу – виробники та переробники зернових і олійних культур, агрохолдинги, трейдери та експортери, сектор агріфуд, фінансів і логістики, галузеві асоціації та державні установи для налагодження ефективної взаємодії між усіма гравцями продовольчого ланцюга.

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також