В “ПАЕК” уберегли врожай ярої цибулі від рясних опадів

Після рясних дощів, які пройшли Миколаївщиною, на деяких земельних ділянках компанії ТОВ «СП «ПАЕК» ще й досі стоїть вода. Заїхати в поле поки немає можливості.

Так, наприклад, на поля з засіяною в кінці лютого ярою цибулею, за останні два тижні сумарно випало майже 200 мм опадів. Як зазначає власник ТОВ «СП «ПАЕК» Юрій Кормишкін, сходи цибулі вдалось зберегти завдяки використаній технології посадки даної культури.

«Враховуючи природні умови та особливості території, розташування ґрунтових вод на різних глибинах для мінімізації ризиків зниження врожайності, агрономами компанії було запропоновано здійснити висадку ярої цибулі на спеціально нарізаних грядах. Пройшли сильні дощі, якщо посів був би не на гряді, то мабуть вже втратили б гарні сходи цибулі. На все воля Божа», – коментує ситуацію Юрій Кормишкін.

Наразі яра цибуля знаходиться на стадії розвитку першого справжнього листка. За словами агронома компанії Ігоря Поляшенко, який опікується вирощуванням овочевих культур, стан ярої цибулі добрий, завдяки використаній технології посадки.

«Уся вода пішла в землю та ще знаходиться в міжрядді, а культура продовжує своє зростання на грядах. Як тільки вода зійде, плануємо здійснити плановий обробіток засобами захисту рослин», – говорить агроном.

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також