В «ПАЕК» завершили висаджувати розсаду овочів відкритого ґрунту

В компанії ТОВ «СП «ПАЕК» завершили висаджувати розсаду овочів відкритого ґрунту. Про це повідомив засновник агрохолдингу, аграрій Юрій Кормишкін. Для реалізації овочевої продукції під торгівельною маркою «СМАКОТА» було висаджено капусту, моркву, картоплю, цибулю (озима, яра), кабачки, перець салатний, буряк, баклажани, помідори, гарбуз, диня, кавуни різних термінів дозрівання.

«Сьогодні закінчуємо висаджувати розсаду перцю. Все що було нами посіяно в теплицях – висадили в поле. Посівна компанія по овочам закінчилась! Але робота в теплицях продовжується. На черзі – вирощування овочів закритого ґрунту. В цьому сезоні заплановано два обороти тепличних огірків та помідорів», – ділиться планами Юрій Кормишкін.

Нагадаємо, що в агросезоні-2024 під вирощування плодоовочевої продукції як відкритого, так і закритого ґрунту відведено до 2000 га земельного банку компанії. Якщо в минулому сезоні, основний акцент було зроблено на вітчизняний ринок, з метою посилення продовольчої безпеки країни, то в цьому сезоні компанія певну частку продукції власного виробництва буде експортувати на європейський ринок.

Окрім того, значні інвестиції було направлено для зберігання плодоовочевої продукції в холодильниках та під холодом, механізовано окремі виробничі процеси, придбано власний авторефрижераторний транспорт для доставки продукції в торгівельні мережі.

Для наших замовників та партнерів нагадуємо, що зробити передзамовлення на овочеву продукції, а також дізнатись інформацію про обсяги, умови логістики та ін. можна за телефоном: +38067 512 40 71  

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також