З Днем фермера!

Сьогодні в Україні відзначають День фермера. Свято усіх тих, хто своєю важкою працею забезпечує продовольчу безпеку країни, зміцнює економіку держави та обороноздатність нашої армії.

Робота фермера, аграрія в умовах війни стала надзвичайно ризикованою. Але більшість з нас намагається долати складнощі, щоб продовжувати власну справу тут, в Україні, працювати з нашими людьми та для наших людей.

Наші фермерські господарства в різних куточках країни стали центрами надання допомоги населенню, вагомою підтримкою місцевому самоврядуванню та соціальній сфері. Ми зберігаємо робочі місця, тим самим допомагаючи українським родинам продовжувати жити вдома, в рідній країні.

Наші люди в полі, на фермах, але й на фронті. Колись трактористи, механіки, слюсарі чи агрономи, а сьогодні відважні захисники України тримають стрій, боронячи право на майбутнє в мирній, незалежній та вільні країні.

Колектив компанії ТОВ “СП “ПАЕК” звертається до усіх причетних до сьогоднішнього свята та бажаємо міцного здоров’я, сили, терпіння та натхнення, щоб продовжувати важку працю хліборобів на нашій українській землі. Усім миру, добра та родинного благополуччя!!!

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також