Костянтинівський елеватор ТОВ “БВБ” 7 років

Костянтинівський елеватор ТОВ «Баловнянська виробнича база» сьогодні відзначає 7 річницю з дня завершення будівництва та офіційного відкриття. Сьогодні елеватор залишається одним із найкрупніших елеваторних комплексів півдня. Про це розповідає власник ТОВ «СП «ПАЕК» Юрій Кормишкін.

«Сьогодні наш Костянтинівський елеватор, моя гордість, вагомий здобуток компанії ТОВ «СП «ПАЕК» – ТОВ «Баловнянська виробнича база» відзначає 7 річницю з дня завершення будівництва та офіційного відкриття. Ми побудували високотехнологічний елеваторний комплекс продуктивністю 100 тисяч тонн одночасного зберігання зернових, олійних культур. Сьогодні елеватор залишається одним із найкрупніших елеваторних комплексів півдня. Виробничо-технологічна лабораторія ТОВ «БВБ» з початку роботи підприємства акредитована на роботу з більш як 16 культурами», – говорить власник агрохолдингу.

Елеваторне виробництво ТОВ «БВБ» продовжує надавати послуги зі зберігання та доробки зернових та олійних культур.

«Я пишаюсь тим, що ми зуміли реалізувати даний проєкт, що на сьогоднішній день продовжуємо працювати далі і нарощувати обсяги виробництва, допомагати аграріям нашої області та усієї країни зберігати вирощене важкими зусиллями збіжжя. В цей день хочу загадати людину без якої було б дуже важко побудувати такий інфраструктурний об’єкт – візитівку нашої Миколаївщини. Мій друг, наставник та людина, яка й досі живе в наших серцях – Володимир Вікторович Луста. Я буду усе життя дякувати йому в молитвах за усе, що він зробив для мене, компанії і області в цілому. Дякую Вам, царство небесне і вічна Вам пам’ять», – йде мова в зверненні Юрія Кормишкіна.

Також власник ТОВ «СП «ПАЕК» висловив вдячність колишнім очільникам Миколаївської обласної державної адміністрації за сприяння яких вдалося реалізувати настільки потужний інвестиційний проєкт.

«Окремо хочу висловити вдячність колишньому голові Миколаївської обласної державної адміністрації Вадиму Івановичу Мерікову при якому ми починали будувати нашу перлину та колишньому голові Миколаївської ОДА Юрію Олексійовичу Савченко при якому ми здали об’єкт в експлуатацію. Ви знаєте і пам’ятаєте наскільки це усе давалось важко. Дякую за підтримку», – зазначає Юрій Кормишкін.

Окрему вдячність власник агрохолдингу направив на адресу колективу та керівництва елеваторного комплексу.

«Найщиріші слова сьогодні для нашого колективу ТОВ «БВБ» та його керівника Литвинюка Євгенія Євгенійовича. Вам доводиться працювати в умовах воєнного часу. Ви уже пережили стільки, що голова може бути сивою. Але, незважаючи на усе, продовжуєте працювати якісно, віддано, професійно. Я пишаюсь кожним із вас і дякую за кожен день, за кожне зерня, яке ми прийняли на зберігання за усі ці роки. Далі буде більше. Головне, щоб закінчилась війна і мир повернувся в Україну», – зазначив Юрій Кормишкін.  

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також