«Soul of Soil». “ПАЕК” в проєкті по розмінуванню

Група компаній «ПАЕК» та її власник Юрій Кормишкін долучилися до проєкту «Soul of Soil», що в перекладі з англійської «Душа землі» – масштабний спільний проєкт Міністерства економіки України та особисто Першої віцепрем’єр-міністерки – Міністерки економіки України Юлії Свириденко, Програми розвитку ООН, соціального підприємства «Моїм.Рідним», шеф-кухарки й інфлуенсерки Ольги Мартиновської.

«На запрошення авторів проєкту, моя команда групи компаній «ПАЕК» долучилася до реалізації, ми радо прийняли гостей у себе на господарствах, показали як обробляються ще донедавна заміновані поля, як сіємо озиму пшеницю на урожай 2025 року, як вирощуємо овочі на деокупованих територіях та як готуємо зібраний цьогоріч урожай для переробки в Україні та на експорт», – розповідає Юрій Кормишкін.

Цей проєкт покликаний привернути увагу до проблеми забруднення території України мінами та іншими вибухонебезпечними предметами, пояснити, як це впливає на економіку України і глобальну продовольчу безпеку, а також показати позитивні зрушення та результати, які вже є в темі розмінування та які вдалося досягти, зокрема завдяки залученню інноваційних технологій.

«Ми, як ніхто, знаємо на власному досвіді, яким тяжким та небезпечним буває шлях розмінування, як доводиться самотужки майструвати розміновувачі, обстежувати поля та разом з саперами та рятувальниками очищувати наші українські чорноземи від залишених ворогом вибухонебезпечних предметів. На жаль, ми знаємо і що таке бути скаліченим на власному полі. Травми отримані від детонації снарядів, уже непоправні для мого особистого здоров’я та здоров’я тих, людей, які зіткнулися з цим лихом.  Небезпека чатує й досі на наших полях», – ділиться власник групи компаній «ПАЕК».

За його словами, розмінування – це не про одне господарство, це про аграрний сектор Півдня, Сходу. Це про економіку та продовольчу безпеку країни. Кожен розмінований гектар землі – це хліб на столах, їжа та ліки, одяг, продукція косметології. Вирощений українськими аграріями урожай забезпечує роботу харчової, фармацевтичної, текстильної, лакофарбової, миловарної промисловостей.

«Завдяки заходам з розмінування нам вдалося обстежити більше 20 000 гектарів землі та частково взяти поля в обробіток. Сьогодні наша компанія, незважаючи на втрати, продовжує нарощувати обсяги виробництва, ми продовжуємо наш власний шлях розмінування задля майбутніх врожаїв, відновлення українських чорноземів, заради безпеки людей, які залишились жити та працювати на нашому Півдні. І ми щиро вдячні кожному, хто долучається до розмінування територій нашої рідної Миколаївщини», – говорить Юрій Кормишкін.

#SoulOfSoil

Поділитись:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Залишити відповідь

Читайте також